English

Përplasen dy makina në Cërrik

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy automjete janë përfshinë në një aksident në një nga lagjet e qytetit të Cërrikut. Fatmirësisht nga aksidenti nuk pati të asnjë lënduar nga drejtuesit dhe personat që ndodheshin në automjete, ndërsa njëri prej makinave ka mbetur e shkatërruar pothuajse plotësisht.

- Advertisement -

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë qarkullimi me shpejtësi tej normave të lejuara dhe humbja e kontrollit të drejtimit të lëvizjes nga ana e njërit prej drejtuesve të automjeteve të përfshira në këtë aksident.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të këtij aksidenti.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?