English

Pëson arrest kardiak teksa drejtonte makinën, humb jetën 50-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 50-vjeçar ka humbur jetën pasi duke drejtuar makinën në aksin rrugor “Lezhë-Milot”, ka pësuar arrest kardiak.

- Advertisement -

“Rreth orës 10:00, në aksin rrugor “Lezhë-Milot”, shtetasi A. S., rreth 50 vjeç, teksa drejtonte automjetin, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak. Si pasojë, automjeti ka dalë nga rruga dhe 50-vjeçari ka humbur jetën”-njofton policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e rrethanave të rastit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?