English

Pjesëmarrja deri në orën 10:00 në Rrogozhinë, diferencë e madhe me 14 majin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Krahasuar me 14 majin, votimet në Rrogozhinë këtë herë po ecin me ritme më të shpejta.

- Advertisement -

Pjesëmarrja deri në orën 10:00, sot më 23 korrik është 17.86% në krahasim me 11.5% që ka qenë në po të njëjtën orë më 14 maj.

Mbi 32 mijë qytetarë kanë të drejtën e votës sot për të zgjedhur kryebashkiakun e Rrogozhinës.

Ndryshe nga 14 maji, ata do të vendosin shenjën e tyre vetëm në një fletë votimi ku i pari renditet kandidati i PS-së Edison Memolla dhe i dyti është Shkëlqim Hoxha nga koalicioni “Bashkë Fitojmë”.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?