English

Rritja e çmimit të ujit të pijshëm, qytetari godet një nga këshilltaret socialist

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mbledhja e radhës e këshillit bashkia të Elbasanit është shoqëruar sërish me debate dhe tensione mes këshilltarëve dhe qytetarëve për rritjen e çmimit të ujit të pijshëm.

- Advertisement -

Disa përfaqësues të opozitës thirrën një protestë qytetare për të kundërshtuar rritjen e çmimit të ujit. Më tej qytetarët ju bashkuan mbledhjes së këshillit duke kërkuar anulimin e këtij vendimi.

Mes tensioneve dhe debateve një nga qytetarët  ka goditur me dosjet e letrave një prej këshilltarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?