English

Scholz parashikon ndeshjen: 1-0 për Gjermaninë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kancerlari i Gjermanisë Olaf Scholz në një postim në rrjetet sociale ka uruar të dyja skuadrat asaj gjermane dhe spanjolle një takim emocionues.

- Advertisement -

Scholz ka bërë parashikimin e tij, duke i uruar Gjermanisë një fitore 1-0 kundrejt spanjollëve.

Postimi i Scholz:

Gjermaninë dhe Spanjën i bashkon pasioni i tyre për futbollin – mes shumë të tjerëve! I uroj të dyja skuadrave një takim emocionues dhe të drejtë këtë mbrëmje. Këshilla ime për lojën: 1-0 për Gjermaninë. Deri më tani, shtypja e gishtit të madh ka ndihmuar gjithmonë.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?