English

Sekuestrohen 2 ton naftë në Tiranë, arrestohet 47-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Tiranës ka sekuestruar 2 ton naftë të kontrabanduar dhe në pranga ka rënë një 47-vjeçar.

- Advertisement -

Gjatë aksionit të policisë “Diesel 3”  është arrestuar personi me iniciale A. H. banues në Kashar, pasi në ambientet e jashtme të banesës së tij u konstatua një depozitë metalike, e mbushur me 2000 litra naftë, e cila ishte e kontrabanduar.

Nga veprimet hetimore ka rezultuar se 47-vjeçari e mbante naftën e kontrabanduar, me qëllim tregtimin e saj.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×