English

Shantazhonte 19-vjeçaren për publikim videosh, arrestohet i riu

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka arrestuar një person i cili shantazhonte një shtetase se do t’i publikonte disa video nëse ajo nuk i jepte shuma të caktuara parash.

- Advertisement -

Një aparat celular dhe një pasaportë janë sekuestruar në kuadër të operacionit.

“Gjatë veprimeve hetimore ka rezultuar se shtetasi E. D. i kishte marrë pasaportën 19-vjeëares, të cilën e shantazhonte që t’i jepte shuma të caktuara parash, për mospublikimin e disa videove që ai dispononte,” – thuhej në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×