English

Shërbime mjekësore & Farmaci

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

shebime_mjekesore_dhe_farmaci_1.png

- Advertisement -

Primo Al

Të gjithë ata sipërmarrës që duan të rihapin bizneset e tyre me një kujdes maksimal, mund të shfrytëzojnë sistemin e ri profesional për dezinfektimin e qytetarëve nga COVID-19 në hyrjet dhe daljet e ambjentit.
Për më shumë informacion mbi këtë mundësi: Kliko këtu

1_copy_copy.jpg

 Linja e Gjelbër

Kontaktoni linjën e gjelbër 08004040 

Konsulta dhe shërbim on line me pacientët që marrin barna me rimbursim. Gjenerim i recetës në sistemin eRx. Dërgim me SMS kodin e recetës. Shërbim në banesë për pensionistët e vetmuar mbi 65 vjeç.

LINK LINJA E GJELBER

2_copy_copy.jpg

Gazeta Shëndeti

Gazeta Shendeti dhe Pro Pacientit kanë vendosur në dispozicion platformat online për të gjithë pacientët kronikë, pensionistët, grupet në nevojë që hasin probleme me marrjen e shërbimit shëndetësor. Ankesat e tyre do të përcillen për zgjidhje në institucionet përkatëse shëndetësore.

https://shendeti.com.al/category/gjeni-mjekun-tuaj/

3_copy_copy_copy.jpg

Togerther For Life

Të gjithë të sëmurët kronikë dhe jo vetëm, në këtë listë mund të gjejnë kontakte të mjekëve për patlogji të ndryshme. Lista e vënë në dispozcion nga shoqata “Together for Life”, ju jep akses në disa forma komunikimi me mjekët si psh telefonike, përmes email etj.

https://togetherforlife.org.al/

Fushatë_për_blerje_respiratorësh.jpg

Fushatë për blerje respiratorësh!

Iniciativa e ish deputetit Agron Shehaj për të siguruar sa më shumë respiratorë në ndihmë të të sëmurëve me COVID -19.

Shehaj përmes llogarisë tij në Instagram ka kërkuar ndihmë nga të gjithë për të mbledhur donacione

me thirrjen: “Ndihmoni spitalet shqiptare të blejnë respiratorë”

Link i Instagram: Kliko këtu

 GRIFIN_copy.jpg

Grifin Albania

Është kompani shqiptare e cila ka si aktivitet kryesor mbrojtjen e shëndetit publik, sigurinë ushqimore dhe mjedisin me metoda eko-miqësore.

Produkte dhe shërbime profesionale për: Deratizim, Dezinfektim, Dezinsektim dhe Konsulencë për planin HACCP.

Dezinfektimi i ambienteve të brendshme për Covid-19 vazhdon.

Dezinfektimi i ambienteve shmang mundësinë e kontaminimit.

Telefononi në numrat: 0692721174 / 0676660444

http://www.grifin.al/

shebime_mjekesore_dhe_farmaci.png

Albsolution

Kompania Albsolution ofron produkte higjeno  –  sanitare për bizneset. Të gjithë klientët mund të blejnë online ose të bëjnë porosi

në numrin e telefonit: +355 69 60 58 151

https://albsolution.al/

4_copy_copy.jpg

Farmaci Baba Musta

Produkte farmaceutike

Vitamin Supplement Shop

Te gjithe klientet mund te blejne online në: http://www.farmaciababamusta.com/

5_copy_copy.jpg

Expresspharma

Produkte farmaceutike

Të gjithë klientët mund të blejnë online.

Telefono në: 0675457148 ose |info@expresspharma-al. com

https://www.expresspharma-al.com/

6_copy_copy_copy.jpg

Efarma

Produkte Farmaceutike

Të gjithë klientët mund të blejnë online.

Ose në tel: +355 69 2 876 876

https://efarma.al/

7_copy.jpg

Farma-City

Produkte Farmaceutike

Produktet në shtëpitë tuaja dhe në keto ditë të vështira – shitje në website.

https://www.farma-city.al/udhezues/#si-te-porosis

BEBA.jpg

Beba.al

Rri në shtëpi!

Asgjë nuk do t’ju mungojë për të vegjëlit tuaj edhe këto ditë.

Transporti falas kudo në Shqipëri për blerje mbi 3,000 lekë.

Porositë në telefon: +355 44507171

Porositë online në Instagram: Kliko këtu

Porositë online në Facebook : Kliko këtu

http://beba.al/

igo.jpg

Igo Laser Skin

Beauty/Health

Oferta ekskluzive në IGO për këto ditë të vështira! Kujdesemi për lëkurën tënde!

Ulje 25% duke porositur nga shtëpia. Porosit tani në linkun e Instagram DM: Kliko këtu

https://igolaserskin.com/

BIOFOOD_copy.jpg

Bio Food Pharmacy

Health/Beauty

Qëndro në shtëpi. Për çdo nevojë tuajën BioFood Pharma e sjell porosinë në shtëpi, në të gjithë Shqipërinë.

Porositë online në Instagram: Kliko këtu

MEDISPA.jpg

Medispa

Health/Beauty

Të gjitha produktet mund t’i blini nga shtëpia. Porositë bëhen online në Instagram dhe telefon.

Porositë në telefon: 069 70 99 709                                               

Për porositë  në Instagram: Kliko këtu

TOP_CARE_FOR_YOU.jpg

Top – Care for you

Health/Beauty

Porositë online mund t`i bëni në adresën e kompanisë në Instagram: Kliko këtu

Mbi vlerën 2,500 lekë nuk ka kosto transporti.

8_copy.jpg

FarmaOn- Farmacia Juaj Online
 
Produktet e mirëqenies & shëndetit në shtëpinë tënde!
Zgjidh nga markat më të mira të suplementeve, vitaminave, kozmetikës, fitoterapisë, produktet për bebe & nëna dhe shumë të tjera! 
Gjithçka të nevojitet vjen me ofertën më të mirë në adresën tënde!

Të gjithë klientët mund të blejnë online ose në nr e tel: 067 50 23 332

10% ULJE në prorosinë e parë!
Transport FALAS në çdo qytet në Shqipëri për porosi me vlerë mbi 4.000 lekë.
Pagesë e sigurtë, Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti.
Ti qendro në shtëpi, porosinë e sjellim ne tek ty!
 
FarmaOn

Farmacia juaj online

https://farmaon.al/sq/

9_copy.jpg

Stomatologe Brudilda Gashi 

Nëse keni probleme stomatologjike, gjatë këtyre ditëve që jeni të mbyllur në karantinë, mund të kontaktoni stomatologen Brunilda Gashi. Ajo ka ofruar ndihmën e saj, duke qenë në dispozicon të personave që do ti shkruajnë për informacione që i ndihmojnë në menaxhimin e problemeve me dhëmbët, medikamentet që mund të përdorni pa recetën e mjekut. Brunildën mund ta kontaktoni në profilin e saj në Facebook

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?