English

Shërbime Postare & Të Gjendjes Civile

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

SHERBIME_POSTARE_DHE_TE_GJENDJES_CIVILE.png

- Advertisement -

Intex Courier

Intex Courier ofron shërbim postar Express për partnerët e tij në të gjithë Shqipërinë.

Telefononi në numrin: 0697006481

http://portal.intexcourier.al/login

1_copy_copy_copy.jpg

Posta Shqiptare

Pensionistët apo familjarët e tyre, mund të gjejnë në këtë postim numrat e telefonit të punonjësve të postës që mundësojnë dërgimin e pensioneve në shtëpi. Të moshuarit nuk duhet kurrsesi të dalin nga shtëpia këto ditë. Kontaktoni me këta persona dhe nëse nuk ju përgjigjen na kontaktoni ne për të përcjellë shqetësimin tuaj.

Kliko këtu 

2_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

E-albania

E-albania është portali qeveritar ku shërbimet publike që gjenden në zyrat dhe sportelet fizike të institucioneve ofrohen në mënyrë elektronike falë Platformës Qeveritare të Ndërveprimit që ndërlidh sistemet e institucioneve me njeri-tjetrin. Portali është konceptuar si një zyrë elektronike me një ndalesë ku qytetari regjistrohet duke përdorur kartën e tij të identitetit dhe shërbehet duke kërkuar dhe aplikuar për shërbimin që i nevojitet.

https://e-albania.al/

FDA.jpg

Flash Delivery Albania-FDA

Posta më e shpejtë shqiptare. Miku i mirë njihet në ditë të vështirë.

Posta FDA, ju mirëpret për çdo kërkesë, me efikasitet dhe profesionalizëm. Çdo pako, një përgjegjësi.

Telefono në numrin: +355 68 20 92 121

https://fda.al/

3_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Turboo.al

Shërbim postar

Posta më e shpejtë shqiptare dhe Appi me inovativ i shitjeve online!

044525200/ 0697066005

Instagram

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?