English

Shërbimi i provës nënshkruan marrëveshje me Fakultetin e Drejtësisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një marrëveshja bashkëpunimi është nënshkruar për herë të parë mes Shërbimit të provës dhe Fakultetetit të Drejtësisë.

- Advertisement -

Marrëveshja është firmosur nga drejtori i shërbimit të provës Klevis Qose dhe dekanes Dorina Hoxha dhe zv. Dekanit Jonad Bare.

Bashkëpunimi me Fakultetin e Drejtësisë ka si synim të hapë rrugën për implementimin e praktikave më të mira që lidhen me dënimet alternative.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?