English

Sherr në Durrës/ Dy burra konfliktohen fizikisht me punëtorin e një karburanti

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy persona H.,42 vjeç dhe  H. Gj., 46 vjeç, janë konfliktuar fizikisht me punëtorin e një karburanti në lagjen nr. 17/1 të Durrësit.

- Advertisement -

Ngjarja mendohet të ketë ardhur për motive të dobëta ndërsa personat e përfshirë janë shoqëruar në polici.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 13:45, në një karburant në lagjen nr. 17/1 , dyshohet se për motive të dobëta, shtetasit G. H.,42 vjeç dhe  H. Gj., 46 vjeç, janë konfliktuar fizikisht me punëtorin e këtij karburanti, shtetasin S. P., 62 vjeç.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar menjëherë në ambientet e komisariatit, shtetasit G. H. dhe H. Gj., me të cilët po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Ndërkaq, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?