English

Shpërthim në një lokal Kamzë, dyshimet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka njoftuar se rreth orës 4:25 të së shtunës, në rrugën “Donald Trump” në Kamzë ka pasur një shpërthim.

- Advertisement -

Lënda plasëse ka qenë e vendosur në ambientet e jashtme të një lokali të marrë me qira nga shtetasi O. M., 24 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar fasada e jashtme e lokalit dhe janë thyer disa xhama, por fatmirësisht uk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve, njofton policia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×