English

Shpërthimi me tritol në Tiranë, policia: Lënda plasëse iu vendos 1 fasonerie

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka bërë me dije se lënda plasëse që shpërtheu këtë të enjte në rrugën “Fadil Deliu”, rreth orës 21:50 u vendos në një fasoneri.

- Advertisement -

Objekti është në pronësi të shtetasit Italian R. B.

Si pasojë është dëmtuar dera e jashtme e hekurit, thyer disa xhama dhe një automjet që ka qenë i parkuar, thuhet në njoftimin e policisë, ndërsa informohet gjithashtu se dëmet kanë qenë vetëm materiale dhe nuk ka të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×