English

“Skuadra më e mirë që kemi pasur ndonjëherë”, Mulaj: Emocionet janë të forta

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Esmeralda Mulaj, tha në emisionin Review se ky Kampionat Europian është ndryshe nga të tjerët, duke qenë se Shqipëria është pjesë e tij.

- Advertisement -

Ajo shprehet se emocionet në këtë Euro2024 janë të forta dhe kemi shpresa që Shqipëria do ta kalojë grupin.

“Sa herë ka Kampionat Europian emocionet janë të forta, ne të gjithë jemi tifozë. Ky vit duke qenë se është dhe Shqipëria aty normalisht emocionet janë të forta, shpresat janë shumë më të mëdha, entuziazmi është shumë më i madh sepse realisht na bën dhe të shpresojmë për performancën sepse ne e mbyllëm të parët në grup, pra nuk është se shkuam çalë-çalë. Fakti që kemi një grup siç e thonë ata që kanë luajtur më parë, është skuadra më e mirë që kemi pasur ndonjëherë”, tha Mulaj.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?