English

Supermarkete & Ushqim

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

markete_ushqim_12.png

- Advertisement -

Kompania Neranxi

Ju mund të bëni pazar nga shtëpia juaj duke porositur vetëm me një telefonatë!

Porositë mund t`i bëni në këto numra telefoni:

  042 40 65 00; 042 40 65 01
068 60 31 431; 068 20 85 276
068 20 97 277; 068 40 30 083
068 60 40 205; 068 20 52 700

Shërbimi i dërgesave në shtëpi, ofrohet në gjithë territorin e Shqipërisë dhe është falas!

http://neranxi.al/

markete_ushqim_11.png

Teuta Company

Si të blini produktet Teuta online? Kliko këtu
Mendojeni si dyqanin tuaj virtual në të cilin do të gjeni një gamë shumë të gjerë produktesh ushqimore.
Duke përzgjedhur një nga shumë kategoritë do t’iu shfaqen të gjitha produktet. Nëpërmjet butonit “Shto produktin” ju i bëni pjesë të shportës tuaj.
Vlera minimale e porosisë 3,000 lekë, transporti falas, shpërndarja momentalisht vetëm në Tiranë.

Bëj pazarin online, vetëm me një klikim larg!
Produktet vijnë në shtëpitë tuaja!

http://eshop.teutadurres.com/

markete_ushqim_9.png

BeSmart

BeSmart ju mundëson të përdorni supermarketin online me mbi 7000 + produkte ushqimore dhe jo ushqimore përfshire Fruta dhe Perime.
Blini me të njëjtat çmime si në supermarket. Transporti garantohet brenda pak minutave.

Vizitoni www.besmart.al ose shkarkoni aplikacionin mobile ne besmart.al/mobile

markete_ushqim_8.png

One Stop

Shijo ndjesinë e të bërit pazar nga shtëpia me anë të faqes zyrtare.

Mbush shportën dhe konfirmo porosinë.

One Stop e sjell porosinë direkt në shtëpinë tuaj.

https://blionestop.com/

markete_ushqim_5.png

Agrimona

Agrimona sjell produkte ushqimore 100% shqiptare, të zgjedhura me kujdes në të gjithë vendin. Produktet  variojnë nga bulmeti, reçel,, mjaltë, erëza, çajra medicinale, raki, fruta dhe perime, lëngje 100% pa sheqer etj. 

Dyqani është i hapur në këto orare : 08:00 – 17:00

Të gjithë klientët mund të bëjnë porosi me anë të Whatsapp në numrin: +35569 651 7090. 

Transporti mbi vlerën 3000 lekë është falas. 

Instagram: Kliko këtu

Facebook: Kliko këtu

markete_ushqim_6.png

Someg Pastiçeri

Someg ka gjithmonë në fokus klientin dhe plotësimin e kërkesave të tij. Ndaj edhe në periudhën e vështirë që po kalojmë, nuk mund të mos përshtateshin për të qenë pranë tij.
Tashmë ofrojnë shërbimin delivery për të gjitha ëmbëlsirat dhe tortat e porositura.

Pagesa bëhet cash në momentin e marrjes së porosisë.

Porositë në Instagram: Kliko këtu

Porositë në telefon: +355 689020010.

www.someg.al

markete_ushqim_7.png

Pastiçeri Nefeli

Hapet dyqani më i ri i pastiçeri Nefelit, “Dyqani Lëvizës“.

Çdo porosi vjen në shtepitë tuaja me një telefonatë.
Kontaktoni në whatsapp dhe viber në numrin e telefonit : +355 67 208 6620
Ju qëndroni në shtëpi dhe kujdesuni për veten, Nefeli  jua bën ditët akoma edhe më të ëmbla.

www.pasticerinefeli.com

markete_ushqim_4.png

Mapo Cash & Carry 

Qëndroni në shtëpi, vijmë ne tek ju! Bëni zgjedhje të zgjuar dhe të përgjegjëshme. Transporti FALAS!

Për të plotësuar të gjitha kërkesat dhe nevojat e qytetarëve, Mapo Cash & Carry shpreh solidaritet të plotë, duke ardhur në ndihmë me platformën online E-commerce,në të cilën mund të përzgjidhni produktet më cilësore,

pa dalë nga shtëpia, thjesht me një klik. Zgjidh Mapo Cash & Carry,  zgjidh siguri!

Vlera minimale e porosisë: 5.000 Lekë.

E-commerce:https://mapo.eurolab.com.al/

Kontakt:

E-mail: [email protected]
Whats’App: +355684005766
                   +355682017788

Instagram: Kliko këtu 

golosa.jpg

Golosa Tiranë

Zgjidhni picën tuaj të preferuar.

Qëndro në shtëpi, porosit Golosa.

Telefononi për porosi në numrin: 069 91 91 111

Për porosi në  Instagram: Kliko këtu

Për porosi në Facebook: Kliko këtu

markete_ushqim_2.png

Era Restorant

Era Restorant ofron shërbim delivery, çdo ditë .

Produkte ushqimore të gatuara  dhe të freskëta

Porosi me anë të telefonit : +355 (0)68 90 24 561

http://www.erarestaurant.com/

markete_ushqim_1.png

Yamato Tirana

Restorant Yamato vazhdon të jetë i mbyllur deri në një komunikim të dytë nga institucionet përkatëse, por ata operojnë me shërbimin delivery çdo ditë nga ora 12: 00 deri në orën 22:00.
Porosisni online nga aplikacioni i Yamato @baboon_delivery ose në numrin e telefonit: 068 20 06 905

Linku në Instagram: Kliko këtu

markete_ushqim.png

Piceri Pavarotti

Piceri Pavaroti ofron shërbim delivery, çdo ditë nga ora 11:00 deri në orën 00:00.

Kontaktoni në këta numra telefoni për të bërë porosinë tuaj: 044301111; 0443040000 dhe celular: 0675444445

https://pizzeriapavarotti.business.site/

1_copy.jpg

Conad

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta. Produkte të higjenës vetjake dhe shtëpisë
Orari: 06:30 – 17:00
Mund të porosisni online të gjitha produktet. Porositë e kryera nga Tirana nga ora 09:00-14:00 dërgohen brenda ditës. Porositë e kryera pas ores 14:00, dërgohen ditën pasardhëse.
Për porosi whatsapp text: 0682003161
Email: [email protected]
Mbi vleren 5,000 lekë nuk ka kosto transporti.
https://www.conadalbania.al/

2_copy_copy_copy_copy.jpg

Spar

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta. Produkte të higjenës vetjake dhe shtëpisë
Orari: 06:30 – 17:00
Porositë që bëhen nga Tirana deri në orën 13:00 do të vijnë në shtëpinë tuaj brenda ditës. Ndërsa porositë që bëhen pas orës 13:00 do të vijnë ditën tjetër.
Për qytetin e Durrësit porositë do të vijnë pas 24 orësh. Ju mund të bëni porosi nga ora 08:00-20:00.
Pagesën e bëni cash në momentin e dorëzimit të porosive.
Për porosi: 0689000114
https://www.spar.al/al/

3_copy_copy_copy_copy.jpg

Eco Market

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta. Produkte të higjienës vetjake dhe shtëpisë.
Orari: 07:30 – 17:00
Eco Market i gjendet pranë qytetarëve në të gjithë Shqipërinë përmes bashkëpunimit me shërbimin postar Albanian Courier, për të plotësuar nevojat e tyre ushqimore pa dalë nga shtëpia përmes porosisë online.
Pagesa në momentin e dorëzimit ose me kartë.
Për porosi 068 48 43 444 068 54 87 777
http://bli.ecomarket.al/
http://ecomarket.al/

4_copy_copy_copy.jpg

Big Market

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta. Produkte të higjienës vetjake dhe shtëpisë. Mund të porosisni nga shtepia në Big Market një listë produketesh që mund të blihen online.
bigmarket.al/shop/
www.bigmarket.al

xhangolli.jpg

Xhangolli Supermarket

Supermarket Xhangolli ofron shërbimin në shtëpi, në këto ditë karantine.

Për porosi 3,000-5,000 lekë, transporti kushton 300 lekë.

Për porosi mbi 5,000 lekë, transporti është falas.

Porositë bëhen nga ora 05:00 – 12:00. Brenda këtij orari porosia vjen gjatë ditës.

http://www.xhangolli.com/al/

EMarket

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta.
Porosit Online dhe Pazari ju vjen në shtëpi.
https://www.emarket.al/

markete_ushqim_10.png

KMY Supermarket

Kmy ofron online të gjitha produktet e mishit, të freskëta, ushqimore, të higjenës vetjake dhe shtëpisë.

KMY ju ofron mundësinë të paguani cash / me POS/ me paypal dhe në llogarinë bankare të kompanisë në lek dhe euro

Për më shumë informacione mos ngurroni të kontaktoni në numrat:
+355682069246
+355689027049

Instagramit : Kliko këtu

KMY Tradita Shqiptare

https://kmyonline.al

BIO_JU.jpg

Supermarket BioJu

Të bësh pazar nga shtëpia është fare e lehtë me BioJu. Pak hapa të thjeshta ju ndajnë nga produktet më të mira dhe të sigurta Bio.

Shkoni në www.bioju.al klikoni bli produktet dhe do ju shfaqet gama e mirë-organizuar. Jo vetëm kaq, por për çdo produkt do të gjeni specifika, përbërës, vlerat ushqyese, këshilla mbi përdorimin etj..

https://bioju.al/

WELL.jpg

WELL

Produkte për kujdesin personal & kozmetikë.

Dyqanet janë të hapura në këto orare: 07:00-17:00.

Ose bli online duke u regjistruar në: http://wellalbania.al/

Për konfirmimin e porosisë do të kontaktoheni nepërmjet telefonit nga stafi WELL .

Produktet dorëzohen brenda 24 orëve.

Well ju qëndron pranë!

6_copy_copy_copy_copy.jpg

Ferma Jonë

Produkte ushqimore të paketuara dhe të freskëta.
Orari: 07:00 – 17:00
Të gjithë klientët mund të blejnë online: Fruta dhe perime të freskëta, bulmet, mish, erëza etj; Produkte imorti të kontrolluara për cilësinë dhe sigurinë.    
Për porosi:
Whats Up:0698777118
Shërbim me transport për vlerën mbi 4,000 Lekë
http://fermajone.al/

7_copy_copy.jpg

Zahire organic market

Produkte të ndryshme ushqimore artizanale. Sjellim porositë në shtëpitë tuaja.
Për porosi: 0697037043

Porositë online në Instagram: Kliko këtu

ZYFI_FARM.jpg

Zyfi Farm

Produkte ushqimore organike.

Për porosi telefononi në numrin: 0694811317

Porosia vjen në shtëpitë tuaja brenda 24 orëve.

Transporti falas mbi vlerën 1900 lekë

https://www.zyfi-farm.com/

8_copy_copy.jpg

KANTINA ALIMANI

Bëj zgjedhjen tënde!

Përdor kuponin: UNEPINESHPI për të fituar 10% zbritje.

Porosia vjen në shtëpinë tuaj pa kosto shtesë transporti. Pagesa Cash ose nëpërmjet e-banking.

Porosinë mund ta bëni në këtë link: Kliko këtu

ALBVITA.jpg

Albvita

Albvita tregton mish të freskët natyral shqiptar dhe përpunime tradicionale italiane.

Zgjidhni produktet tuaja të preferuara online.

Porositë në telefon : 0682061801

Porositë në Instagram DM : Kliko këtu

9_copy_copy.jpg

Baboon Baboon

Është aplikacion shqiptar ku porosit ushqim online nga kompjuteri, tableti apo celulari.
https://www.baboon.al/

ALLGJATA.jpg

Vëllezërit  Allgjata

Mish i freskët vendi.

Dyqani është i hapur në këto orare: 07:00-17:00

Ditët e shpërndarjes me porosi:  Çdo të martë dhe të shtunë. Telefononi në 068 36 65 140

Kosto e transportit 500 lekë.

Porositë online në Instagram: Kliko këtu

DUKAT.jpg

Uji Dukat

Rri në shtëpi. Ujin e sjellim ne. Kjo është moto e kompanisë Dukat në këto ditë karantine.

Ju mund të porosisni online në këtë adresë: Kliko këtu

Ju gjithashtu mund të dërgoni SMS ose të shkruani në Whatsapp ose Viber : +355 69 20 22 220

QAFSHTAMA.jpg

Uji Qafshtama

Porositë tuaja mund të bëhen duke shkruar në DM / FACEBOOK ose në numrat:0697005500 / 0688011560

Për porosi mbi 5 koli transporti falas.

http://www.qafshtama.com/

KONDI.jpg

Uji Kond

Kompania e ujit Kond ofron shërbim në shtëpi.

Transport falas, siguri maksimale.

Porosisni në numrat: 0699477775 / 0683027777

http://www.kond.al/

10_copy.jpg

Mulliri i Vjetër

Dërgesat falas në Tiranë dhe Durrës! Kryeni porosinë tuaj online nëpërmjet Instagram, Facebook, nr. të telefonit ose email-it. Porosia mbërrin në ambientet tuaja brenda 48 orëve. Transporti FALAS. Mbani parasysh para se të kryeni porosinë:

  • Përjashtohen produktet e barit
  • Vlera minimale 1000 lekë

Orari i telefonatave: E Hënë – E Premte: 08:00 – 17:00
E Shtunë: 08:00 – 12:00
E-mail: [email protected]
Tel: 0697066370
Facebook: Hap link
Instagram: Hap link
https://mullirivjeter.al/

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?