aksidenti

VIDEO| Pamjet e aksidentit në Klos, automjeti me dy të rinjtë përfundon në përrua

Euronews Albania, ka sigurar videon e aksidentit të rëndë të ndodhur në Klos mëngjesin e kësaj të mërkure. Siç shihet dhe nga...

Makina “fluturon në ajër” këmbësorin në Vlorë, shoqërohet drejtuesi i mjetit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin rrugor Vlorë-Kotë, ku një automjet tip “Ford” ka përplasur një...

Aksidenti ku vdiq 22-vjeçarja në Valias, arrestohet drejtuesi i mjetit

Policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesin e mjetit që u përfshi në një aksident me vdekje në Valias këtë të dielë. Makina...

Aksidenti tragjik në Ksamil: Deputeti italian: Meloni të kërkojë drejtësi

Deputeti italian, Francesco Emilio Borrelli, ka reaguar në lidhje me vdekjen tragjike në aksident të dy turistëve italianë, të cilët u...

Aksidenti i frikshëm te Liqeni, kush është 26-vjeçari që përfundoi mbi digë (Foto)

Një aksident i frikshëm është regjistruar mëngjesin e kësaj të martë në Tiranë. Një mjet tip BMW x6 po udhëtonte në “Rrugën...

Dinamika e aksidentit te Liqeni, mjeti ngjiti skarpatin e digës dhe u përplas

Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e aksidentit të pazakontë, të BMW-së e cila u gjet e përplasur në pedonalen te...

Aksident tragjik në Greqi, vdes studenti shqiptar i mjekësisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në ishullin e Kretës, në Greqi, ku një 23-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një...

Hera e dytë që aksidentohet në detyrë, kush është efektivja që u përplas në Vorë

Efektivja e Policisë Rrugore e cila u aksidentua në detyrë nga përplasja e dy makinave në Vorë është Arta Shurbi, policja...

Makina përplas vajzën e mitur 7-vjeçe, transportohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në qytetin e Bilishtit, ku një vajzë e mitur e moshës 7-vjeçe...

Makina përplaset me kamionin në Librazhd, 4 të lënduar, mes tyre 2 fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas paraditen e kësaj të hëne. Korrenspodentja e Euronews Albania, bën me dije...

Makina përplas për vdekjen gruan në Fushë-Krujë, arrestohet shoferi 16-vjeçar

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e kësaj të enjteje në Fushë-Krujë, ku një automjet ka përplasur për vdekje një...

Pamjet e aksidentit të frikshëm në Korçë, mjeti “copëtohet” pas përplasjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin rrugor Devoll –Korçë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të...

Ndërruan jetë në aksidentin tragjik, 5 shqiptarët ishin punonjës sezonalë në Greqi

Mediat greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me aksidentin tragjik të së martës në afërsi të Edessës, ku të...

Zbardhen emrat e 5 shqiptarëve që vdiqën në aksidentin tragjik në Greqi

Policia greke ka publikuar emrat e 5 shtetasve shqiptarë që mbetën të vdekur në aksidentin tragjik pasditen e të martës në...

Plagoset rëndë 50-vjeçari në Sarandë, thyen të dyja këmbët pas përplasjes me makinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të kësaj të premteje në aksin rrugor Borsh-Sarandë. Bëhet me...

Aksidenti në Unazën e Madhe, policia informacion zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e së hënës në Unazën e Madhe të Tiranës. Ngjarja ndodhi...