arben

Arben Ahmetaj merret zyrtarisht i pandehur nga SPAK, tre akuzat e ngritura

Arben Ahmetaj është marrë zyrtarisht nën hetim nga Prokuroria e Posaçme. Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se emri i ish-zëvendëskryeministrit...

Edhe pak me “Mythodea”-n, ekspozita e skulptorit Arben Bajo hapur deri më 12 nëntor

“Mythodea” e Arben Bajos është me shumë gjasë një ndër ekspozitat që zuri vend më gjatë në hapësirën e “Galerisë Fab’’. Një...

Arben Pëllumbi tregon rreth propozimeve të tij për presidentin e ri

Arben Pëllumbi zbuloi tiparet e emrave që ka propozuar për president të Shqipërisë në mbledhjen e Partisë Socialiste. Pëllumbi, deputet i PS-së...

Dëshmitë në Komisionin e hetimit për inceneratorët

Komisioni Hetimor në Kuvend nisi sot marrjen e dëshmive për hetimin që ka nisur për inceneratorët e Fierit, Tiranës dhe Elbasanit. Para...

Kandidatët e Berishës, koalicion me disa parti për hyrjen në zgjedhjet lokale 

Kandidatët e Komisionit të Rithemelimit që do të garojnë në zgjedhjet e 6 marsit do të mbështeten nga disa parti dhe...