ardian nikulaj

A do ekstradohet vrasësi i Nikulajt, gazetarja jep detaje nga marrëveshja me Marokun

Autori i dyshuar për vrasjen e Ardian Nikulajt në Shëngjin, portugezi Ruben Saraiva, është arrestuar të hënën në Marok. Policia marokene, pas...

Arrestohet portugezi i dyshuari për vrasjen e Nikulajt

Autori i dyshuar për vrasjen e Ardian Nikulajt në Shëngjin, portugezi Ruben Saraiva, është arrestuar këtë të hënë në Marok. Policia marokene,...

“U zbuluan nga telefonatat”- Si u kapën në lagjen në Londër vrasësit e Nikulajt

Këtë të shtunë janë arrestuar 4 nga 6 personat e shpallur në kërkim si pjesëmarrës në vrasjen e Ardian Nikulajt në...

Vajza që nxori në “shesh” gjithë skemën si u vra Ardian Nikulaj, flet eksperti

Dëshmia e vajzës që ‘tradhtoi’ Edmond Haxhinë, që dyshohet që është porositës i ekzekutimit të biznesmenit Ardian Nikulaj në Shëngjin ka...

EKSKLUZIVE| Pranë banesës së Haxhisë, pamjet e përroit ku gjet motori i vrasësit

Forcat Renea kanë arritur të zbulojnë motorin e ekzekutorit të vrasësit të biznesmenit Nikulaj. Euronews Albania ka siguruar pamje në momentin...

Zbulohet fotoja| Autori i vrasjes së Ardian Nikulajt në Shëngjin

Ardian Nikulaj u vra me armë zjarri të mërkurën në biznesin e tij në Shëngjin. Ngjarja ndodhi në lokalin “Coral” në...

Vrasja në Shëngjin, gazetari: Më shumë gjasa të jetë atentat politik se gjakmarrje

Gazetari Lavdrim Lita tha se vrasja e Ardian Nikulaj, ka shumë gjasa të jetë një atentat politik dhe se policia dhe...

Vrasja e Nikulaj, gazetari: Flitet hasmëria, pse s’përmendet tenderi

Gazetari Lavdrim Lita tha se për vrasjen e Ardian Nikulaj flitet shumë për hasmërinë që ai ka patur, por nuk flitet...

Dyshimet mbi anglezin/ Lita: Duhet verifikuar, armiqtë e Nikulaj jetojnë në Angli

Gazetari Lavdrim Lita tha për Euronews Albania, se lidhja e shtetasit anglez me ekzekutimin e biznesmenit, Ardian Nikulaj duhet verifikuar. Shtetasi anglez...

Vrasja e biznesmenit, Ngjela: S’është politike, socialistët s’i bëjnë këto goditje

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në Euronews Albania, tha se vetëm pasi të bëhen hetimet dhe të zbulohet autori i vrasjes...

“Përçmim për akuzat e opozitës”, Ulsi Manja: Të zbardhet vrasja në Shëngjin

Drejtuesi politik i qarkut Lezhë, Ulsi Manja bëri thirrje për zbardhjen e plotë të ngjarjes së djeshme në Shëngjin, ku mbeti...

“Si je Ardian”- Zbardhet komunikimi i vetëm mes autorit dhe viktimës në Shëngjin

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja në Shëngjin nje dite me pare ku u vra biznesmeni dhe eksponenti politik Ardian...

Ekzekutimi i biznesmenit, Ish-drejtori i policisë: Ja sa persona janë përfshirë

Ish-drejtori i policisë Arben Hajdarmataj tha për Eruonews Albania se sipas tij në atentatin që i mori jetën biznesmenit Ardian Nikulaj...

Lot dhe dëshpërim, momenti kur familjarët shkojnë në lokalin ku u vra biznesmeni

Grupi hetimor ka përfunduar mbledhjen e provave në lokalin “Coral”, ku u vra biznesmeni i njohur në Shëngjin, Ardian Nikulaj. Pas heqjes...

Ekzekutimi i biznesmenit në Shëngjin, reagon kryebashkiaku Pjerin Ndreu

Një ngjarje e rëndë tronditi Shëngjinin këtë të mërkurë, ku një person i veshur me skafandër dhe jelek fosforishent, ekzekutoi biznesmenin...