arerstohet shqiptari ne itali

Qëlloi me karrige drejt policisë, arrestohet shqiptari. I gjendet kokainë në shtëpi

Një 23-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar në qytetin e Ternit në Itali. Ai u arrestua pasi gjatë një kontrolli në...

Arrestohet shqiptari në Itali, i sekuestrohen 16 kg drogë dhe 53 mijë euro cash

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Mediat italiane bëjnë me dije se në banesën e...

8 kg drogë dhe 60 mijë euro të fshehura në kasafortë, arrestohet shqiptari në Itali

Një 49-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Itali pasi në kasafortën që mbante në shtëpi iu gjetën të fshehura...