arjan ndoja

U mbajt dy javë nën vëzhgim në Dubai, si policia arriti tek atentatori i prokurorit

Amar Shkëmbi i cili u arrestua në Emiratet e Bashkuara Arabe, mësohet se është mbajtur për rreth dy javë nën vëzhgim...

FOTO | U arrestua për atentatin ndaj prokurorit, si u zbulua 39-vjeçari

Amar (Dritan) Shkëmbi, i arrestuar ditën e sotme në Emiratet e Bashkuara Arabe për llogari të drejtësisë shqiptare, rezulton një nga...

Akuzohen për atentatin ndaj ish-prokurorit Ndoja, të arrestuarit dalin para gjykatës

Në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit në lidhje me atentatin ndaj...

Zbardhet atentati ndaj ish-prokurorit Ndoja, 5 të arrestuar dhe 4 në kërkim

Pesë persona janë arrestuar dhe katër të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit policor të koduar "Komploti", pas...

Redjan Rraja mohon përfshirjen në atentatin ndaj ish-prokurorit Ndoja

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj ish-prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja, mohon akuzën në sallën e gjyqit. Në vijim, prokurori Adnand...

Zbardhet dëshmia e prokurorit Arjan Ndoja para Vettingut

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja ka dhënë dëshminë e tij përpara trupës gjykuese të vetingut, këtë të premte. Lidhur me atentatin e...

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja del para vetingut

Mëngjesin e së premtes ka nisur seanca në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja. Drejtoria e Sigurimit të...