arjan tase

Arjan Tase pranon burgun, ish-oficeri nuk e ankimon masën e sigurisë

Ish-efektivi i policisë Arjan Tase do të qëndrojë në qeli, të paktën deri në fund të hetimeve. Më 5 gusht, Gjykata e...

Provat me të cilat prokuroria ndryshoi akuzën për Arjan Tasen | 5 zhvillime kryesore

Provat e Prokurorisë së Vlorës që ndryshuan akuzën për ish-efektivin Arjan Tase Një ditë më parë, Prokuroria e Vlorës rrëzoi të...

Provat e Prokurorisë së Vlorës që ndryshuan akuzën për ish-efektivin Arjan Tase

Një ditë më parë, Prokuroria e Vlorës rrëzoi të gjithë hetimin e bërë nga Agjencia për Mbikqyrjen Policore për Arjan Tasen,...

Vrasje me dashje, ndryshon akuza për ish-efektivin Arjan Tase

Prokuroria e Vlorës ka rrëzuar të gjithë hetimin e bërë nga Agjensia për Mbikqyrjen Policore për Arjan Tasen, për të cilin...

Raste të përsëritura, Arjan Tase jo i vetmi polic që vrau

Arjan Tase nuk është i vetmi polic që vret apo dhunon një qytetar. Vitet e fundit kanë qenë disa rastet ku...

Sula: Do të ketë sërish ngjarje si në Himarë, bandat influencojnë pushtetin

Për deputetin e Partisë Demokratike, Dashnor Sula ngjarje të tilla si ajo ditën e djeshme në Himarë, ku një 7-vjeçare u...

Shkarkohen të gjithë drejtuesit e Policisë Kufitare të qarkut Vlorë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka shkarkuar të gjithë zinxhirin komandues të Drejtorisë Vendore për Kufirin dhe...

Përplasi për vdekje fëmijën në Himarë, autori efektiv policie

Shtetasi Arjan Tase është autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur mesditën e së martës në plazhin e Potamit në Himarë,...