armand gosa

Ngjarja me dy viktima në Kavajë, banori: Jemi në Shqipëri s’na bën përshtypje gjë

Armand Gosa dhe Sali Rexha mbetën të vrarë ditën e djeshme në Kavajë pas një konfliktit që kishte nisur  tre ditë...

FOTO | Ky është personi i dytë që mbeti viktimë nga konflikti me armë në Kavajë

Euronews Albania ka siguruar foton e 43-vjeçarit Armand Gosa, një prej viktimave pas konfliktit të ndodhur pasditen e kësaj të mërkurë...

Mbeti viktimë e konfliktit me armë në Kavajë, 43-vjeçari i dënuar më parë për vrasje

Armand Gosa, një prej personave që mbeti viktimë nga konflikti me armë pasditen e kësaj të mërkure në Kavajë, ka qenë...