armand

Baton Haxhiu: Veliaj i ka sjellë kosto Ramës

Analistët Andi Bushati dhe Baton Haxhiu debatuan në emisionin “Shock” në lidhje me përplasjen Duka-Veliaj, në ditën kur Gjykata i hoqi...

Vetëdigjet brenda automjetit i riu në Elbasan

Mbrëmjen e djeshme Armand Mici, 32-vjeç u gjend i pajetë brenda automjetit të tij në rrugën e vjetër Elbasan-Krrabë. Policia bën me...

Lihet në burg Hasanaj, akuzohet për tritolin në banesën e Dukës

Arlen Hasanaj është lënë në burg. Ai akuzohet për tritolin që shpërtheu në banesën e presidentit të FSHF-së, Armand Duka. Hasanaj është...

Akuzat për manipulim në luftën për FSHF

Zgjedhjet për kreun e FSHF-së po shoqërohen me akuza për manipulim dhe ndërhyrje të politikës. Cila është rruga deri në asamblenë...