arme zjarri

Të shtëna me armë zjarri në Peqin

Këtë të premte, rreth orës 13:30 në lagjen "Xhami" në Peqin janë dëgjuar të shtëna me armë. Policia ka informuar se ka...

Një person qëllon me armë zjarri drejt një automjeti, dyshimet e para

Një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri drejt automjetit me drejtues shtetasin Z. M. Sipas asaj që...

Elbasan/ Sekuestrohen 22 kg kanabis, 2 armë gjahu dhe municion luftarak, 3 në pranga

Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Elbasan dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi janë kapur me armë...

Zbardhet vrasja në Dukagjin, autori familjar me viktimën, shkak konflikti i druve

Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër Drejtues i Parë Ervin Hodaj, në një  konferencë për mediat bëri me dije se...

Të shtëna me armë zjarri në Malësi të Madhe, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Malësi të Madhe pas të shtënave me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:50...

Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, plagosen dy të rinj (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri raportohet të kenë ndodhur në Shëngjin mbrëmjen e kësaj të enjteje. Burime bëjnë me dije se pas...

Një delfin i ngordhur me dy plagë me armë zjarri gjendet në afërsi të Kroacisë

Pranë ishullit Solta në Kroaci u gjet një delfin i ngordhur nga dy plagë me armë zjarri. Supozohet, se delfini është qëlluar...

Konflikti në lokalin e Prishtinës, humb jetën një person, 4 në gjendje të rëndë

Një person ka vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur si pagojë e një përleshjeje me armë zjarri në qendër të...

Vetëvritet me armë zjarri shefi i sigurisë në qendrën tregtare në Tiranë

Menaxheri i sigurisë në një qendër tregtare në Tiranë dyshohet se është vrarë me armë zjarri në vendin e punës. Policia...

Të shtëna me armë në Fier| Plagoset një person, autori në kërkim

Të shtëna me armë janë dëgjuar orët e para të mëngjesit të së dielës në Fier. Një 30-vjeçar plagosi një 33-vjeçar...

Kukës/ 2 vëllezër në kërkim, plagosën me armë kushëririn

2 vëllezër janë konfliktuar me kushëririn e tyre për çështje pronësie në Kukës dhe e kanë plagosur me armë zjarri në...

I mituri terrorizon shkollën në Serbi, qëllon me armë ndaj shokëve: 9 viktima

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë të mërkurë në një shkollë fillore në Beograd, ku për pasojë 9 persona...

EMRI | Identifikohet autori që plagosi me armë zjarri 60-vjeçaren në Lushnje

Armand Hasalla është personi i cili plagosi me armë zjarri në këmbë, 60-vjeçaren Bajame Seneja në Lushnje. Ngjarja ndodhi pasditen e kësaj...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Shkodër. Sipas raportimeve të para, është qëlluar drejt një...

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Rrëshen, në kërkim babë e bir

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në  Rrëshen të Mirditës, ku babë e bir ka qëlluar me armë zjarri drejt...

Kërcenohet me armë zjarri një person në Kurbin, shpallen në kërkim dy autorët

Një person në Kurbin është kërcënuar me armë zjarri mbrëmjen e ditës së sotme. Policia bën me dije se rreth orës 19:00,...