arreste

Sulmet kibernetike ndaj sistemeve shtetërore, Prokuroria firmos 5 urdhër arreste

Prokuroria e Tiranës firmos 5 urdhër arreste lidhur me sulmet kibernetike ndaj sistemeve shtetërore shqiptare. Nuk dihet çfarë përfaqësojnë shtetasit nën hetim,...

PD për arrestimet e SPAK: Kokat e vërteta janë Rama, Veliaj, Ahmetaj dhe Agaçi

Partia Demokratike ka reaguar pasi Struktura e Posaçme (SPAK) lëshoi 11 urdhër-arreste për inceneratorët, ku 5 persona u arrestuan dhe 6...

8 të arrestuar për tjetërsim pronash në Himarë, mes tyre ish-kreu i qarkut të Vlorës

Gjykata e Vlorës ka lëshuar për ekzekutim 8 urdhër arreste në përfundim të hetimeve për tjetërsimin e pronave në bredgdet. Hetimet nisën...