arrestohen shqiptare

Operacion anti-drogë në Itali, Belgjikë e Holandë, mes të arrestuarve 8 shqiptarë

Në orët e para të ditës së sotme, midis provincave të Trento, Brescia, Vicenza, Mantua, Prato dhe Bari, si dhe në...

Shkatërrohet grupi “Bad Boys” në Itali, 4 shqiptarë në pranga. Kokainën e groposnin

Autoritetet italiane kanë shkatërruar grupin kriminal të shqiptarëve, që drejtohej nga dy vëllezër shqiptarë 35 dhe 36-vjeç. Mediat e huaja, bëjnë me...

Goditet grupi kriminal në Ibiza, arrestohen disa shqiptarë, sekuestrohen mijëra euro

Një grup kriminal në trafikun e drogës dhe pastrimit të parave është çmontuar në një operacion të Gardës Civile në ishullin...