arrestohet 35-vjeçari

Vidhte makina dhe i shiste me kontrata false, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Një 38-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Tiranë pasi vidhte makina dhe i shiste nëpërmjet kontratave false. Policia bën me dije...

Arrestohet 35-vjeçari, kërcënoi një person për t’i marrë 400 mijë lekë

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 35-vjeçar pasi kërcënonte një qytetar për dhënien e 400 000 lekëve të rinj. I riu me...

Arrestohet 35-vjeçari në Krujë, ishte në kërkim për plagosjen e një personi

Policia e Krujës ka arrestuar një 35-vjeçar me iniciale G.K , pasi një vitë më parë ka kanosur dhe goditur me...

Momentet kur 35-vjeçari vjedh ushqime në marketin në Durrës, arrestohet nga policia

Policia e Durrësit ka arrestuar një 35-vjeçar, i cili ka vjedhur 2 herë produkte ushqimore në një market në këtë qytet. Në...