arrestohet

Kreu veprime të turpshme me një 11-vjeçare, arrestohet 31-vjeçari në Sarandë

Policia e Sarandës ka ndaluar një 31-vjeçar pasi dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një të mitur. Një 11-vjeçare ka...

I shpallur në kërkim gjatë megaoperacionit “Tempulli”, arrestohet 21-vjeçari

Një 21-vjeçar i shpallur në kërkim në kuadër të megaoperacionit “Tempulli”, është arrestuar këtë të mërkurë nga policia e Tiranës. Me...

Drogë, municion luftarak dhe kallëpe tritoli në banesë, arrestohet 68-vjeçari

Policia e Shkodrës ka sekuestruar bimë narkotike narkotike e lëndë plasëse dhe ka arrestuar poseduesin e tyre. Gjatë operacionit, në fshatin Gimaj,...

EMRI| I shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje, arrestohet i armatosur 30-vjeçari

Policia e Vorës në bashkëpunim me policinë rrugore kanë arrestuar një 30 vjecar të shpallur në kërkim për vrasje me dashje...

I dehur në timon dhe me kartë identiteti false, arrestohet italiani në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas italian për veprat penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt” dhe “Falsifikimi i...

Shkaktoi aksidentin me 2 të plagosur, arrestohet në gjendje të dehur shoferi

Një 46-vjeçar është arrestuar nga policia pasi në gjendje të dehur shkaktoi një aksident me 2 të plagosur në "Korçë-Bilisht. Policia...

I dehur në timon, arrestohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore në Sarandë

Është arrestuar mbrëmjen e kësaj të premteje Drejtori i Sigurimeve Shoqërore në Sarandë, Thoma Kallojeri, 67 vjeç. Ai u ndalua teksa...

EMRAT| Arrestohen për krim zgjedhor kreu i Zjarrfikëses së Cërrikut dhe 4 të tjerë

Drejtori i zjarrfikëses së Cërrikut, Artion Taçi është arrestuar për përdorim të funksionit publik për veprimtari politike ose zgjedhore, ushtrim të...

Ndihmoi autorin e një atentati të largohej, arrestohet 23-vjeçari

Një 23-vjeçar i cili ndihmoi autorin e një atentati të largohej nga vendngjarja dy  muaj më parë, është arrestuar nga policia...

I vuri zjarrin një sipërfaqe toke duke rrezikuar makinat, arrestohet 33-vjeçari

Një 33-vjeçar është arrestuar pasi i vuri zjarrin një sipërfaqeje toke, me bimë të ulëta, anash aksit “Bushat-Barbullush”. Flakët rrezikuan dhe mjetet...

I dehur dhe pa rrip sigurimi, arrestohet 27-vjeçari që tentoi të korruptojë policin

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 27-vjeçar, i cili është konstatuar duke drejtuar automjetin pa vendosur rripin e sigurimit...

Qëlloi me thikë punonjësin e policisë, arrestohet pas 8-orë ndjekje 60-vjeçari

Është arrestuar pas 8 orësh kërkime dhe ndjekje, 60-vjeçari i cili ditën e djeshme plagosi me thikë një efektivë policie te...

Në kërkim ndërkombëtar për vrasje, arrestohet 30-vjeçari në Lezhë

Një 30-vjeçar i akuzuar për një vrasje në Itali është arrestuar në Lezhë me qëllim ekstradimin drejt vendit fqinj. “Si rezultat i...

Tentoi të fuste mbi 100 mijë paund, arrestohet 30-vjeçari që vinte nga Anglia

Policia Kufitare e Portit të Durrësit ka vënë në pranga një 30-vjeçar pasi ka tentuar që të futet me një shumë...

Me armë të mbushur në brez, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë në Durrës

Një 36-vjeçar me precedentë të theksuar kriminal është arrestuar nga policia e Durrësit për “Armëmbajtje pa leje” dhe thyerje të masës...

500 euro për çdo emigrant të paligjshëm, arrestohet 25-vjeçari i shpallur në kërkim

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 25-vjeçar të shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor të koduar “Road Guard 69”,...