arretson

Policia arreston 2 persona pasi kalonin emigrantë në mënyrë të paligjshme në BE

Policia ka arrestuar 2 persona, dhe ka proceduar në gjendje të lirë një tjetër pasi kalonin emigrantë në mënyrë të paligjshme...