arsenalin

Ndeshja që vulos titullin/Man City përballet me Arsenalin, ‘qytetarët’ favoritë 

Premier League angleze zhvillon sot ndeshjen më vendimtare sa i përket sezonit aktual, ku Manchester City dhe Arsenali përballen në një...

SHBA: Rusia po zgjeron arsenalin bërthamor

Rusia po zgjeron arsenalin e saj bërthamor, tha të premten Sekretari i Mbrojtjes i SHBA-së, Lloyd Austin, në kohën kur presidenti...