Artur

“Gjobat 35 milionë lekë”- Zbardhet kallëzimi që çoi Artur Bushin në SPAK

Euronews Albania ka mundur të zbulojë arsyen e thirrjes në SPAK të kryebashkiakut socialist të Krujës, Artur Bushi. Burime bëjnë me dije...

Thirrja e Artur Bushit në SPAK: Ndaj tij 7 kallëzime, për 3 ka nisur procedimi penal

Kryetari i Bashkisë së Krujës u paraqit mëngjesin e kësaj të premteje në Prokurorinë e Posaçme. Euronews Albania ka mësuar se ndaj...

17 inspektorë mangët në ILD, s’ka aplikime

ILD ka 17 inspektorë mangët. Prokurorët dhe sidomos gjyqtarët hezitojnë të aplikojnë për këtë post. Kjo mungesë inspektorësh ka mbledhur mbi 4.300...