atentati

Autorët të maskuar qëlluan me kallashnikov nga BMW-ja, detaje nga atentati në Vlorë

"Në momentin e sulmit, autorët kanë qenë të maskuar, teksa automjeti i tyre tip "BMW" dysohet të ketë pasur xhama të...

Largohet kreu i Policisë Kufitare, dështon takimi Kurti-Vuçiç | 5 ngjarje

Largohet nga detyra kreu i Policisë Kufitare, pritet rokadë në disa drejtori Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano firmos largimin...

Atentat me 3 viktima në Fushë-Krujë, ‘braktiset’ Gjiri i Lalzit | 5 ngjarje

50 plumba në atentatin e Fushë-Krujës, zbulohet identiteti i një prej viktimave Në drejtim të automjetit ku ndodheshin 3 personat të...

4 autorë, si ndodhi atentati me 3 viktima në Fushë-Krujë

Detaje të reja kanë dalë nga atentati në Fushë Krujë ku humbën jetën 3 persona,  Diklen Vata, Brilant Martinaj dhe Besmir...

Gjendet një pistoletë në automjetin e viktimave nga atentati në Fushë-Krujë

Policia ka gjetur një pistoletë brenda automjetit tip "Golf" në të cilin udhëtonin 3 personat të cilët mbetën të vrarë nga...

Gjendet një automjet i djegur, dyshohet i autorëve të atentatit në Fushë-Krujë

Një automjet i djegur është gjendur në fshatin Aramenas. Dyshohet se ky automjet i përket autorëve të atentatit ndodhur mesditën e...