atentatit

Atentati në Shkozet, ‘zbërthehet’ Aldi Mustafa. Tregon emrat e kundërshtarëve

Një ditë pasi “iu hodh në erë” automjeti në Shkozet të Durrësit, Aldi Mustafa është treguar bashkëpunues me hetuesit. Këtyre të fundit...

Mik i Rrumit të Shijakut, kush ishte objektivi i atentatit me eksploziv në Shkozet

Automjeti në pronësi të shtetasit Aldi Mustafa ka shpërthyer me lëndë plasëse në një atentat të ndodhur të hënën në Shkozet. Nga...

Viktima e atentatit në Shkup dhuroi shtëpi për të varfrit dhe para për tërmetin

Jeton Krivanjeva, një nga shqiptarët që mbeti i vrarë nga atentati me dy viktima në Shkup ishte i njohur edhe për...