auris

Berisha: Basha të përgjigjet për aferat

Nëse ka një njeri që duhet të pyetet për afera pas Edi Ramës dhe ministrave të tij, është Lulzim Basha. Kështu u...

Gazetari zbardh skemën e dërgimit të parave të shqiptarëve në Belgjikë

Krimi më i madh i shqiptarëve në Belgjikë është pastrimi i parave, thotë gazetari Fatos Mahmutaj. Gjatë emisionit "Now", Mahmutaj shpjegoi se...

Do ketë veprime të tjera për Bashën lidhur me ‘Toyota Auris’, thotë gazetarja

Prokurorët belgë do të kryejnë veprime për Lultim Bashës në kuadër të hetimit për çështjen 'Toyota Auris'. Kështu tha në emisionin “Now”...

Hoxha: Basha s’ka menduar se ‘Toyota Auris’ do hetohet nga belgët

Gazetari Artan Hoxha tha se Lulzim Basha nuk ka menduar se çështja e “Toyota Auris” do të shkonte në hetim të...