autor

Goditi me thikë 34-vjeçarin, shpallet në kërkim autori

Një 51-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi goditi me thikë një 34-vjeçar. Ngjarja ndodhi këtë të mërkurë në afërsi të...

Vrasja e Nikulajt| Autori ndaloi të furnizonte motorin, fliste gjuhë të huaj

Motori i përdorur nga autori i vrasjes së biznesmenit Ardian Nikulaj në Shëngjin është furnizuar në një pike karburanti në rrugën...

Qëlluan me armë në drejtim të makinës së 41-vjeçarit, arrestohet një nga autorët

Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e një prej personave që qëlluan me armë zjarri në drejtim të makinës...

Shkrimtari i njohur sulmohet në mes të skenës në Nju Jork

Salman Rushdie, një autor i njohur dhe fitues i çmimeve më të mëdha letrare në botë, u sulmua në skenë të...

Vritet 55-vjeçari në Krujë, autori në kërkim | 5 zhvillime kryesore

Ndërron jetë në spital 55-vjeçari që u plagos në Krujë 55-vjeçari Luan Hushi ka ndërruar jetë në Spitalin Ushtarak, pak orë...