autorit

Valëviti flamurin me “Shqipërinë e Madhe”, policia në RMV në kërkim të autorit

Ministria e Brendshme e Maqedonisë së Veriut nuk po arrin të identifikojë personin që ngriti flamurin me hartën e Shqipërisë së...

Plagosi me kosore 39-vjeçarin, pranga autorit në Krujë

Një 39-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me bashkëfshatarin e tij. Ngjarja ndodhi në fshatin Gramëz të Krujës, ku...

“Kemi dëgjuar se ka probleme”, flasin fqinjët e autorit dhe viktimave në Gramsh

Një krim i rëndë në familje ndodhi pasditen e së premtes në fshatin Tervol të Gramshit. Shtetasi Xhevit Sinani, 75 vjeç ka...