babai

“Morën 20 mijë € në lokal”, Lala: Babai i Liridonës më tha do dalin krime të mëdha

Gazetarja Klodjana Lala tha në një intervistë për Euronews Albania se Prokuroria e Kosovës duhet të hetojë burimin e pasurisë së...

Ermira Babaliu: U preka nga babai i Naim Murselit, ata janë dyfish të vrarë

Këngëtarja Ermira Babaliu nga Amerika është shprehur se është ndjerë e prekur nga intervista e babait të Naim Murselit, i cili shprehej se...

“I lidhën këmbë e duar në bagazh”- Si babai rrëmbeu vajzën për të zhvatur ish-gruan

Detaje tepër të rënda janë zbuluar nga vrasja e 14-vjeçares në Shkup e cila u gjet e vdekur një javë pasi...

Flet për herë të parë babai i Dakut: Kosova nuk e ftoi kurrë në ndeshje zyrtare

Fehmi Daku babai i futbollistit të kombëtares shqiptare, Mirlind Daku, dha këtë të hënë një intervistë ekskluzive për Euronews Albania, ku...

Lirohet pas 12 ditësh i marrë peng babai i futbollistit të njohur të Liverpulit

Babai i Luis Diaz është liruar nga rrëmbyesit e tij, kanë konfirmuar qeveria e Kolumbisë dhe Federata Kombëtare e Futbollit. Ushtria Çlirimtare...

Vuçiç reagon ndaj lajmeve se është djai i gazetarit shqiptar: Krenar për babain tim

Përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale, presidenti serb Aleksandar Vuçiç u ka dhënë fund aludimeve se ai është djali...

Babai i tre fëmijëve të mitur, kush është shqiptari në gjendje kome ne Gjermani

4 shqiptarë humbën jetën në një aksident tragjik në punë në Hamburg të Gjermanisë. Ndërkohë një prej punëtorëve, 33-vjeçari Alfred Visha,...

Babai izraelit: E rrita vajzën 8 vjeçe i vetëm, ma vrau Hamasi teksa flinte

Thomas Hand kaloi dy ditë në agoni dhe dëshpërim ndërsa priste lajmet për fatin e vajzës së tij Emily pasi terroristët...

Flet babi i Dritan Goxhaj: Është i qetë, i bindur që nuk do të ekstradohet

Ish-gjenerali Dilaver Goxhaj, ka folur në Euronews Albania në lidhje me arrestimin e djalit të tij, Dritan Goxhaj, me urdhër të...

“Djalin ma vranë pa faj”, flet babai i 23-vjeçarit shqiptar që humbi jetën në Itali

Agim Bitri, babai i 23-vjeçarit i Klajdi Bitrit, i cili mbeti i vrarë 2 ditë më parë në Itali pas një...

I vidhte para të atit, arrestohet 18-vjeçari në Tiranë

Policia ka arrestuar një 18-vjeçar në Tiranë, pasi ky i fundit i vidhte vazhdimisht para të atit. 104 mijë lekë të reja...

Dhunoi dhe kanosi me thikë vajzën e tij të mitur, arrestohet 50-vjeçari

Një 50-vjeçar ka dhunuar dhe ka kërcënuar me thikë vajzën e tij të mitur 17-vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin...

“E donin të gjithë”- Rrëfimi i mikut të babait që u mbyt me djemtë, fotoja e fundit

Albert Karaxha, miku i Elvis Halilaj, 55-vjeçarit që u mbyt së bashku me dy djemtë e tij të mitur në plazhin...

Flamuri i kuq u vendos pas tragjedisë, identifikohet babai që vdiq me dy djemtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në plazhin Vilë-Bashtovë të Kavajës ku humbën jetën tre anëtarë të një...

Babai u fut në det të shpëtonte djemtë, si ndodhi tragjedia në Vilë-Bashtovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në plazhin Vilë- Bashtovë të Kavajës ku humbën jetën tre anëtarë të...

SHBA| Babai rreshton e vret me armë tre djemtë, momenti kur arrestohet tepër i qetë

Komuniteti lokal i Ohajos në SHBA është i tronditur nga vrasja e trefishtë e tre djemve të moshës 7, 4 dhe 3 vjeç,...