babane

Zbardhet ngjarja në Selenicë| 23-vjeçari vrau babanë, vuri tritol në sobën me gaz

Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në Selenicë ku një 56-vjeçar humbi jetën për shkak...

Si e prezantoi Aurora burrin gjerman me babanë? Götz iu kujtua Kanuni i Dukagjinit

Götz Dollenberg, bashkëshorti i mjekes së njohur shqiptare Aurora Dollenberg tregoi në emisionin Euronews Albania se kur kishte mësuar për origjinën...

“Dua kokë njeriu, do shkoj gjaku në gju”- Si e kërcënoi Dan Hutra babanë e ish-gruas

Dan Hutra, i cili vrau 3 gra të mërkurën në Tiranë,  kishte qenë i dhunshëm dhe për këtë arsye ish-bashkëjetuesja Elena...