bajern mynih

Bajerni i Mynihut vendos çmimin përfundmitar për Robert Levandovski

Bajerni i Mynihut ka vendosur çmimin përfundimtar për blerjen e kartonit të sulmuesit polak, Robert Levandovski. Sipas Sky Sports, çdo skuadër që...

Bajerni i Mynihut arrin marrëveshjen me Liverpul për transferimin e Sadio Mane

Bajerni i Mynihut ka arritur marrëveshjen me Liverpul për mesfushorin Sadio Mane. Gazetari i njohur për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano ka...

Liverpul refuzon ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për Sadio Mane

Liverpul ka refuzuar ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për mesfushorin anësor, Sadio Mane. Sipas Sky Sports, klubi gjerman ofroi 30...

‘Diçka vdiq brenda meje’, Levandovski kërkon largimin nga Bajerni i Mynihut

Robert Levandovski ka folur sërish rreth largimit të tij nga Bajerni i Mynihut. Sulmuesi polak i ka kërkuar sërish klubin gjerman që...

Levandovski: Epoka ime te Bajerni i Mynihut ka përfunduar

Sulmuesi i Bajernit të Mynihut, Robert Levandovski nuk dëshiron që të luajë sezonin e ardhshëm për kampionët e Bundesligës. Lajmin e ka...

Pas dështimit me Mbapenë, Real Madrid interesohet për futbollistin gjerman

Pasi dështoi të transferojë Kilian Mbapenë, Real Madrid është hedhur në “sulm” për një tjetër mesfushor me tipare sulmuese. Sipas mediave spanjolle,...

Bajern Mynih vendos për të ardhmen e Robert Levandovskit

Drejtori sportiv i Bajernit të Mynihut, Hasan Salihamidzic, ka konfirmuar se Robert Levandovski nuk është në shitje dhe do të qëndrojë...

Bajerni i Mynihut shpallet kampion për herë të dhjetë radhazi

Bajerni i Mynihut është shpallur kampion i Bundesligës gjermane për herë të dhjetë radhazi. Klubi gjerman është i pari në Europë që...

Trajneri i Bajernit të Mynihut thotë se ka marrë 450 kërcënime me vdekje

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Julian Nagelsman tha se ka marrë 450 kërcënime me vdekje në rrjetet sociale, pasi skuadra gjermane...