bast

A do sot ketë marrëveshje Kosovë-Serbi? Gazetari i BBC-së “vë bast” 10 euro

Gazetari BBC-së, Guy De Launey ka komentuar takimin e sotëm mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër...

Vendoste baste me celular në lokalin e tij, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Një 38-vjeçar është vënë në pranga nga policia në kuadër të operacionit policor të koduar "Fati i lojërave". Shtetasi E. Zh u...

I përgjysmohet pasuria, Mark Zuckerberg humb bastin e vënë me botën virtuale

Basti i vendosur nga Mark Zuckerberg me botën virtuale po i kushton shtrenjtë në botën reale. Pasuria e tij u përgjysmua brenda...

Një burrë vdes pasi piu një shishe alkool në 2 minuta

Një burrë ka vdekur pasi piu një shishe të tërë Jaegermeister në vetëm dy minuta për të fituar një bast prej...

Perëndimi është duke vënë bast për vazhdimin e luftës, thotë zëdhënësi i Putin

Zëdhënsi i Kremlinit, Dmitry Peskov thotë se Perëndimi është duke vënë bast për vahzdimin e luftës, duke mos e lejuar Kiedin...