bazen

“Gati të ulem me çdo kundërshtar”, Bardhi: Duhet të bashkojmë bazën e PD

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi në një deklaratë për mediat në përfundim të mbledhjes bëri thirrje për bashkim...

Kina ndërton bazën më të madhe të energjisë në botë në mes të shkretëtirës

Ndërtimi i bazës më të madhe të energjisë së erës dhe diellit në botë në shkretëtirë është duke u zhvilluar në...