bejko

Bejko paralajmëron përjashtime: Konservatorët britanikë hoqën 20 deputetë

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Roland Bejko tha në një intervistë për Euronews Albania se konservatorët britanikë hoqën 20 deputetë për shkak...

“Duhet larguar Berisha e berishizmi”/Bejko: PD s’do bashkohet kurrë me Foltoren

Nënkryetari i PD-së, Roland Bejko tha në një intervistë për Euronews Albania se Partia Demokratike nuk do të bashkohet kurrë me...

“Berisha kërkon opozitë moniste”, Bejko: Jemi në luftë edhe ndaj oligarkëve

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko tha në një intervistë për Euronews Albania se Sali Berisha kërkon opozitë moniste. Sipas...

Bejko: Berisha është duke marrë në qafë ata demokratë që e ndjekin

Roland Bejko, në një intervistë për gazetarin e Euronews Albania Ardit Hoxha pas mbylljes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, tha...

Kush tradhtoi Basha apo Bardhi? Bejko flet për përplasjet dhe zgjedhjet në PD

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Roland Bejko, ishte i ftuar këtë të mërkurë në Euronews Albania, ku foli në lidhje...

Votuat Këlliçin apo Bejkon? Flet Jorida Tabaku

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ishte në “Now me Erla Mëhillin” ku tha se e ka përdorur votën e saj...

Bejko thirrje qytetarëve: Dilni dhe votoni kundër politikës së vjetër

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë Tiranë, Roland Bejko në një deklaratë për mediat i bëri thirrje të gjithë qytetarëve, jo...

Voton Roland Bejko: I vetmi demokrat në garë jam unë!

Kandidati i Partisë Demokratike për kryebashkiak të Tiranës, Roland Bejko votoi në qendrën e tij rreth orës 11:00. Në prononcimin për mediat...

Programi i Bejkos për turizmin: Zero taksë për bujtinat

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko zhvilloi një takim me qytetarë e ekspertë ku u ndal në...

Bejko takim me qytetarët e Tufinës: Do iu ndërtojmë këtu një treg ushqimor

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko ka zhvilluar një takim me banorët e zonës së Tufinës. Teksa...

Veliaj – Këlliçi, kush e fiton Tiranën? Projeksionet finale të Barometrit

Projeksioni i rezultatit për zgjedhjet lokale të Bashkisë Tiranë Sipas Barometrit, Erion Veliaj do të marrë 54.4% të votave (marzhi i gabimit...

Bejko takime në periferi të Tiranës: Do kemi prioritet prodhimin vendas

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko zhvilloi një takim me banorët e zonës Zallbastar, ku dëgjoi shqetësimet...

“Dimë ku t’i fusim duart dhe ku ta vëmë gishtin”, Bejko ironizon posterin e Këlliçit

Roland Bejko, kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë Tiranë tha në një intervistë për Euronews Albania se një nga objektivat e...

“Taksim për të hyrë në Tiranë”, Bejko tregon planin për zgjidhjen e trafikut

Roland Bejko kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë Tiranë, tha në një intervistë për Euronews Albania se Tirana e vërtetë nuk...

Gazetari: Bejko po bën fushatën më të varfër në Tiranë, ja pse s’ka fonde

Gazetari Reldar Dedaj tha në një intervistë për Euronews Albania se Roland Bejko ka fushatën më të varfër në Tiranë. Pavarësisht se...

Bejko takim me gratë e vajzat: Rimbursojmë 100% kredi strehimi për disa kategori

Gratë dhe vajzat e Tiranës kanë qenë në fokusin e kandidatit të Partisë Demokratike, Roland Bejko këtë fillim jave. Bejko premtoi më shumë mbështetje për...