belind kellici

Ç’do ndodhë me PD pas 14 majit? Berisha: S’do e njohim kurrë rezultatin e zgjedhjeve

Mbledhja e parë e kryesisë së Partisë Demokratike që drejtohet nga Sali Berisha përfundoi pak minuta më tepër se sa fjala...

Berisha mbledh kryesinë, Këlliçi: Moment reflektimi, të kapërcejmë hatërmbetjet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbledhur ditën e sotme kryesinë. Para nisjes së mbledhjes ish-kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka...

“Pse humbi Belind Këlliçi?” Alimehmeti: Shumica nuk votuan në zgjedhje

Ilir Alimehmeti tregoi këtë të enjte në Euronews Albania arsyet të cilat sollën humbjen e kandidatit të koalicionit “Bashkë fitojmë”, Belind...

Erion Veliaj: Belind Këlliçi djalë i mirë, ku gaboi në fushatën zgjedhore

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në një intervistë për Euronews Albania, ndërsa foli për zgjedhjet lokale ku u rizgjodh...

Vijon numërimi në Tiranë, gazetarja Shehu raporton nga njësia më e madhe

Gazetarja e Euronews Albania, Eksiola Shehu raportoi nga njësia nr. 5 në shkollën “Vasil Shanto”, aty ku vijon numërimi i kutive...

Rezultatet paraprake për Tiranën, “Lëvizja Bashkë” ia kalon PD

Sipas rezultateve të publikuara deri më tani nga KQZ ende nuk kanë dalë rezultatet për 100 qendra votimi në Tiranë. Megjithatë deri...

Vijon numërimi i votave, si paraqiten rezultatet në Tiranë

Deri më tani sipas të dhënave të publikuara nga KQZ, kanë dalë rezultatet e numërimit të votave nga 341 qendra votimi...

Këlliçi-qytetarëve: Votoni, zgjedhjet janë të një rëndësie jetike për kryeqytetin

Kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi u ka bërë thirrje sërish qytetarëve që të dalin të votojnë. Në një deklaratë për...

PS denoncon Belind Këlliçin dhe Luçiano Boçin për thyerje të heshtjes zgjedhore

Partia Socialiste ka denoncuar kandidatin e ‘BF’, Belind Këlliçin pasi ka shkelur nenin 77 të Kodit Zgjedhor. Sipas denoncimit thuhet se Këlliçi...

Këlliçi thirrje qytetarëve: Votoni masivisht, ndryshimi është në duart tuaja

Vetëm katër orë para mbylljes së votimit kandidati për kryetarin e Bashkisë së Tiranës Belind Këlliçi ka dalë në një deklaratë...

Voton Belind Këlliçi: Sot ditë feste,14 maji do sjellë ndryshimin

Kandidati i kolaicionit “Bashkë fitojmë” për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi është shfaqur për të ushtruar të drejtën e votës në...

“Çdo ditë me lajme të pavërteta”, Këlliçi: Më nxorën pa shkollë, rom dhe grek

Kandidati i “Bashkë fitojmë” për Tiranën tha se Erion Veliajn e shqetëson kandidimi i tij, ndaj çdo ditë partia socialiste hap...

“Do reformojmë policinë bashkiake”, Këlliçi takime në disa zona të Tiranës

Në vijim të fushatës së tij në Tiranë duke u takuar me qytetarët, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” Belind Këlliçi është...

Veliaj apo Këlliçi? Çfarë mund të ndodhë në 14 maj sipas Meri Shehut

Astrologia Meri Shehu teksa ka bërë parashikimin e yjeve për muajin maj, foli dhe në lidhje me zgjedhjet që do të...

“Ndëshkoni me votë ata që vjedhin”, Këlliçi prezanton para PDK planet për Tiranën

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ishte i pranishëm në një takim me anëtarë dhe simpatizantë...

Kreshnik Spahiu: S’e sheh njeri Belindin as si kryetar bashkie, as si kryeministër

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” se Belind Këlliçin nuk e sheh askush as si...