belind kellici

“Gishtat e mesit lart për korrupsionin”, gazetari: Posteri i Këlliçit është gjetje!

Gazetari Romir Saraçi tha në një intervistë për Euronews Albania se gishtat e mesit jashtë për korrupsionin nga ana e Belind...

Këlliçi premton nënkalim te sheshi “Skënderbej”, aktivisti: Është shpërdorim parash

Aktivisti Jani Marka, i cili është edhe pjesë e partisë më të re “Lëvizja Bashkë”, ishte këtë të premte në Euronews...

Nënkalim te sheshi ‘Skënderbej”, Këlliçi prezanton planin për trafikun në Tiranës

Një tunel poshtë sheshit “Skënderbej” me 4 kalime që lidh dy bulevardet kryesore të Tiranës. Ky është propozimi që prezantoi kandidati...

Këlliçi: Premtimet e mia, 100% të realizueshme. Taksat s’do i marrin inceneratorët

Kandidati i koalicionit “Bashkë fitojmë”, në  fjalën e hapjes së fushatës së tij theksoi  edhe një herë se premtimet e tij...

Publikohet renditja e kandidatëve për Tiranën në fletën e votimit

Është hedhur këtë të enjte shorti për renditjen e kandidatëve në fletën e votimit. Nga zgjedhja e rastësishme e goglave, Arlind...

A ka kompromis pas zgjedhjeve me Këlliçin? Bejko tregon nëse do t’i bashkojë votat

Kandidati për Bashkinë Tiranë Roland Bejko tha se nuk do të bëjnë asnjë kompromis me Belind Këlliçin. Këtë e tha në një...

Analisti: Bejko ndoshta nuk ka shanse për Tiranën, por as Këlliçi nuk fiton

Analisti Alban Daci thotë se kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko, ndoshta nuk ka shanse për të...

“Ku do i gjesh paratë për fushatë?”, Bushati-Këlliçit: Trego se ku i merr

Andi Bushati e pyeti kandidatin për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi se nga i merr ai paratë për fushatën duke qenë...

“Prisni dy ditë”, Belind Këlliçi paralajmëron Veliajn: Ja hapi i madh që do marr

Belind Këlliçi i cili garon për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit tha se brenda dy ditëve do të...

Mentor Kikia: E majta ka kapur ekstremin e së djathtës, privatizoi gjithçka…

Gazetari Mentor Kikia tha se për të është më me interes të dëgjohet interesi i qytetarëve pavarësisht ideologjisë së majtë apo...

“Jam pro zhvillimit”, Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Ku biem dhe nuk biem dakord

Kandidati i opozitës, i dalë nga Primaret në grupimin e ish kryeministrit Sali Berisha në Partinë Demokratike, Belind Këlliçi ka debatuar...

“Premtimet e fushatës”, Andi Bushati kritikon Këlliçin: Jam i majtë por…

Andi Bushati i ftuar në emisionin “Now”, në Euronews Albania tha se premtimi i Belind Këlliçit për transport publik falas i...

Aktivistja: Këlliçi nuk futet në garë për të fituar, por për t’u rritur politikisht

Aktivistja Rezarta Çaushaj e ftuar në Euronews Albania tha se Belind Këlliçi nuk po futet në zgjedhje me synimin për të...

Premtimi i Këlliçit për transportin publik falas, gazetari: Ja sa kushton për 1 vit

Gazetari Flavio Qarri ka treguar detaje nga intervista që ka realizuar ditën e sotme me kandidatin për Bashkinë Tiranë. Në një intervistë...

“Fushata zgjedhore në rrjetet sociale”, eksperti: Belind Këlliçi në disavantazh

Eksperti i zgjedhjeve Aldo Merkoci tha se fushata zgjedhore tashmë ka nisur dhe se kandidatët kundërshtarë janë duke përdorur edhe rrjetet...

Belind Këlliçi shpall platformën për Tiranën, premton transport falas dhe ujë 24 orë

Kandiati për kryebashkiak të Tiranës nga grupimi i PD-së që mbështet Sali Berishën, Belind Këlliçi ka shpalosur platformën e tij për...