belind kellici

Inceneratorët, Këlliçi: Rama nuk lë në paqe as të vdekurit

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndajh qeverisë në lidhje me aferën e inceneratorëve. Deputeti demokrat, Belind Këlliçi denoncoi nga selia blu, rastin...

Rama dhe Veliaj po mbajnë peng PS-në me paratë e inceneratorëve, thotë Këlliçi

Edi Rama dhe Erion Veliaj po mbajnë peng Partinë Socialiste me paratë e inceneratorëve. Kështu u shpreh deputeti demokrat, Belind Këlliçi gjatë...

‘Protesta’, PD thirrje qytetarëve: Mos u trembni nga skenarët fake të qeverisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi u bëri thirrje qytetarëve që të marrin pjesë pjesën në protestën e sotme, në orëm...

Protesta e 7 korrikut, Këlliçi: Të zbresim qeverinë me këmbë në tokë

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi thotë se protesta e 7 korrikut vjen në momentin e duhur dhe i përgjigjet shqetësimeve të qytetarëve. Në...

Këlliçi: Çdo shqiptar e kuptoi se partinë nuk e bën vula dhe godina

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi deklaroi se çdo qytetar shqiptar e kuptoi në 8 muajt e fundit, se partinë nuk...

‘Për inceneratorët duhen arrestuar Rama, Veliaj e Ahmetaj’, thotë Këlliçi

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi e ka cilësuar ‘spektakël’ arrestimet e fundit për abuzimet me inceneratorin e Fierit. Sipas Këlliçit para...

Kam pasur takim me zyrtarë të lartë të ambasadës amerikane, thotë Këlliçi

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi thotë se rezultati i 6 marsit ka ndryshuar të gjitha balancat. Me këtë ai iu referua...