biciklet

Polici bie nga biçikleta, 55-vjeçari përfundon në spital

Një punonjës policie, 55 vjeç ka rënë nga biçikleta dhe ka përfunduar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ngjarja ka ndodhur...

I mituri transportohet nga Maliqi drejt Tiranës, u godit nga biçikleta

Një 5-vjeçar u aksidentua rreth orës 16:40 të së hënës në fshatin Sovjan, Maliq. Ai ishte duke luajtur, kur një tjetër i...