bilanci

Krimet zgjedhore| Regjistrohen 31 kallëzime, prokuroria jep detaje

Prokuroria e Përgjithashme ka bërë një bilanc të veprave penale në fushën e zgjedhjeve, të evidentuara gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet...

SPAK bën bilancin për marsin: U nisën 18 procedime penale, sekuestruam 259 mijë euro

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka paraqitur këtë të enjte bilancin e punës së bërë për muajin...

Ukraina bën bilancin, zbulon humbjet e ushtrisë ruse që nga fillimi i luftës

Forcat e Armatosura të Ukrainës kanë pohuar se Rusia ka humbur 171,160 trupa në Ukrainë që nga fillimi i luftës. Sipas të...

Rëndohet bilanci i aksidentit të rëndë në Tiranë, humbin jetën 2 gra

Ka shkuar në 2 numri i viktimave nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e së enjtes tek tek rreth-rrotullimi i...

SPAK bën bilancin për janarin: Konfiskuam 178.5 mijë € dhe 23 pasuri të paluajtshme

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka publikuar këtë të shtunë një bilanc të punës së institucionit gjatë...

Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti, ekipet e shpëtimit në garë me kohën

Operacione të shumëfishta po bëhen në jug të Turqisë dhe në veri të Sirisë pas tërmetit të fuqishëm që ka vrarë...

MSH publikon bilancin e Covid-19 për 24-orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24-orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19 në vend,...

MSH publikon bilancin e Covid-19 për 24-orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24-orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19 në vend,...

Ministri i Drejtësisë bën bilancin e 2022: Miratimi i hartës gjyqësore një arritje

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja e cilësoi si një sukses në fushën e drejtësisë miratimin e hartës së re gjyqësore. Vlerësimet...

MSH publikon bilancin e Covid-19 për 24-orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24-orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19 në vend,...

MSH publikon bilancin e Covid-19 për 24-orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24-orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19 në vend,...

MSH publikon bilancin e Covid-19 për 24-orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24-orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19 në vend,...

Berisha bën bilancin e 2022-shit në PD: Rama përdori çdo mjet të na gjunjëzonte

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, bëri një analizë të ecurisë së PD-së për vitin 2022, gjatë një konference për media...

Vetëvritet autori; 3 viktima dhe 2 të plagosur, bilanci i masakrës në Klos

Tre persona kanë humbur jetën dhe 2 të tjerë janë plagosur në një konflikt me armë zjarri të ndodhur mesditën e...

Shqipëria shënon bilanc negativ, më shumë vdekje se sa lindje

Numri i lindjeve për 3 muajt e parë të vitit 2022 ka shënuar një rënie, duke bërë që bilanci lindje-vdekje të...