bir

Mbanin armë në lokalin në pronësi të tyre, arrestohen babë e bir

Babë e bir janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi në magazinën e lokalit në pronësi të tyre u gjet një...

EMRAT| Sekuestrohen 58 kg kanabis në Elbasan, në pranga babë e bir

Dy persona, babë e bir janë arrestuar nga policia në Elbasan për kultivim të lëndëve narkotike. Policia ka arrestuar Selim Beqarin, 62...

Sekuestrohen 22 kg kanabis në Vaun e Dejës, arrestohen babë e bir

Policia në Vaun e Dejës ka sekuestruar një sasi prej 22 kilogramë lëndë narkotike të llojit kanabis sativa. Në pranga kanë rënë...

Çifti në Indi padisin djalin pasi nuk i bëri me nip

Një çift në veri të Indisë kanë paditur djalin e tyre të vetëm dhe gruan e tij pasi “nuk u dhanë...