bled koka

“Mbret është paraja”- Vangjeli debaton me Kokën: S’ka masë lehtësuese për Malltezin

Analisti Lorenc Vangjeli dhe gazetari Bledian Koka kanë pasur këndvështrime të ndryshme lidhur me vendimin e “Apelit” të GJKKO-së për lirimin...

Koka-Sulës: 7 herë ke votuar Ramën, je bërë fasadë. Keni dy vite që takoni Ballën

Gazetari Bledian Koka i është drejtuar me tone të ashpra deputetit të PD-së Dashamir Sula duke i thënë se janë pengmarrës...