bledian koka

Koka debat me Xhafajn: Hajdut votash! Mos na bëj viktimën se më përzien stomakun

Gazetari Bledian Koka dhe deputeti i Partisë Socialiste etjen Xhafaj, kanë debatuar këtë të hënë në studion e “Now me Erla...

Koka debaton me Topallajn: U fute në politikë falë zemërgjerësisë së Ramës

Gazetari Bledian Koka tha në emisonin “Now” në Euronews Albania se partia “Bindja Demokratike” e përfaqësuar nga Fabian Topallaj është futur...

Ahmetaj në SPAK, gazetari: Vështirë se hetimi mund të nxjerrë diçka që ta fajësojnë

Gazetari Bledian Koka tha në një intervistë për Euronews Albania se Arben Ahmetaj dhe ish-bashkëshortja e tij janë parë dy ditë...

Fotoja e sekretarit në PD me ish-zyrtarin e FBI-së, Koka: Propagandë e Ramës

Gazetari Bledian Koka e cilëson tejet patetike dhe një propagandë, publikimin e fotos së Enri Cenos, sekretar për marrëdhëniet me jashtë...

Gazetari zbulon përgjigjen e DASH-it: Çfarë më thanë për mandatin e Yuri Kim-it

Gazetari Bledian Koka i ka dërguar një kërkesë Departamentit amerikan të Shtetit (DASH), në lidhje me përplasjen e ambasadores së SHBA-ve...

‘Yuri Kim po korr atë që mbolli’, Koka: Vendosi raport preferencial me qeverinë

"Unë mendoj që zonja Kim po korr atë që ka mbjellur gjatë këtyre 3 viteve, duke vendosur një raport preferencial me...

Bledian Koka: Ambasadorja Yuri Kim po ndërhyn te emrat e SPAK-ut

Gazetari Bledian Koka thotë se ambasadorja amerikane, Yuri Kim po ndërhyn te emrat për kreun e ri të SPAK-ut. Në një intervistë...

Bledian Koka: Përgjegjës për mungesën e lexuesve është arsimi

Gazetari Bledian Koka, është shprehur se përgjegjës për mungesën e leximit në vendin tonë është arsimi. I ftuar në emisionin ‘Barometri’ në...

Koka: Gazetarët më të mirë janë shikuesit tanë, shohin TV për të gjetur të vërtetën

Televizioni ndiqet më shumë nga të moshuarit. Sipas gjetjeve të Barometrit në Euronews Albania janë grupmosha 65-75 vjeç që shpenzojë 3-4...

Gazetari Koka: Basha sabotoi Halim Kosovën në garën për Tiranën në vitin 2015

Gazetari Bledian Koka deklaroi se ish-kryedemokrati, Lulzim Basha sabotoi kandiatin për Tiranën në vitin 2015, Halim Kosova. Në një intervistë për Euronews...

Koka: Marrëveshja Berisha-Meta e bën më të fortë opozitën

Gazetari Bledian Koka u shpreh gjatë një intervistë për Euronews Albania se nënshkrimi i marrëveshjes së sotme mes Sali Berishës dhe...

‘Rikthimi i Metës i frikësoi’, gazetari Koka komenton hetimin e SPAK

Gazetari Bledian Koka u shpreh për Euronews Albania se rikthimi i Ilir Metës në jetën aktive politike ka frikësuar kundërshtarët e...